SLUŽBY

Komplexné služby pre vás

Elektroinštalačné práce

Prevádzame elektroinštalačné práce vrátane projektov a revíznych správ. Zabezpečujeme od projekčnej činnosti až po kompletné dodávky elektrických rozvodov, vnútorného aj vonkajšieho osvetlenia, kamerových systémov, alarmových systémov, parkovacích systémov, ako aj solárnych systémov.

Verejné osvetlenia

Realizujeme dodanie, rekonštrukciu a údržbu verejného osvetlenia miest a obcí, ako aj realizáciu osvetlených prechodov pre chodcov. Tieto môžu byť budované ako bezbarierové aj slepecké.

Prenájom vysokozdvižných plošín
a preprava do 7,5t

Prenajímame vysokozdvižné plošiny s obsluhou. Jedná sa o plošiny s pracovnou výškou 16 a 20 metrov. Prepravu materiálu zabezpečujeme vozidlom AVIA D90.

Komplexná stavebná činnosť

Od roku 2016 poskytujeme aj komplexnú stavebnú činnosť ako je výstavba rodinných domov na kľúč, stavba pasívnych montovaných domov, sanácie starých budov, zateplovanie, pokládka zámkovej dlažby, úpravy záhrad.

Práca vo výškach a orez stromov

Vykonávame práce vo výškach pomocou vysokozdvižných plošín.

Administratívne služby

Poskytujeme komplexné vedenie účtovníctva vrátane personálnej a mzdovej agendy, spracovanie daňového priznania a rôznych iných daní, komplexné právne a účtovné poradenstvo.