SLUŽBY

Komplexné služby pre vás

Elektroinštalačné práce

Prevádzame elektroinštalačné práce vrátane projektov a revíznych správ. Zabezpečujeme od projekčnej činnosti až po kompletné dodávky elektrických rozvodov, vnútorného aj vonkajšieho osvetlenia, kamerových systémov, alarmových systémov, parkovacích systémov, ako aj solárnych systémov.

Verejné osvetlenia

Realizujeme dodanie, rekonštrukciu a údržbu verejného osvetlenia miest a obcí vrátane stavebných úprav, ako aj realizáciu osvetlených prechodov pre chodcov. Tieto môžu byť budované aj ako slepecké s bezbariérovým prístupom a so špeciálnymi prvkami.

Administratívne služby

Poskytujeme komplexné vedenie účtovníctva vrátane personálnej a mzdovej agendy, spracovanie daňového priznania a rôznych iných daní, komplexné právne a účtovné poradenstvo.

Komplexná stavebná činnosť

Od roku 2014 poskytujeme aj komplexnú stavebnú činnosť ako je výstavba rodinných domov na kľúč, stavba pasívnych montovaných domov, rekonštrukcie starých budov, zateplovanie, pokládka zámkovej dlažby, úpravy záhrad. Tak isto realizujeme kompletnú výstavbu parkovacích plôch vrátane osvetlenia, vstupných a výstupných terminálov, kamerového systému a iných bezpečnostných prvkov.

Práce vo výškach a prenájom vysokozdvižných plošín

Vykonávame práce vo výškach pomocou vysokozdvižných plošín aj orez stromov. Prenajímame vysokozdvižné plošiny s obsluhou. Jedná sa o plošiny s pracovnou výškou 16 a 20 metrov.

Preprava do celkovej hmotnosti 9t

Prepravu materiálu zabezpečujeme vozidlami AVIA D90 s celkovou hmotnosťou 9t a IVECO s celkovou hmotnosťou 3,5t.