O spoločnosti

NአPRÍBEH

Zrod myšlienky založiť malú rodinnú firmu v nás tlel odjakživa. Chceli sme totiž zúžitkovať všetky naše odborné znalosti a posunúť ich širokej verejnosti. Sme tak trochu akčná rodina, ktorá slovo nuda nikdy nepoznala a vždy myslela “out of box”.

A možno ste ten pocit zažili už aj vy. Cítili ste, že nadišiel čas pustiť sa do novej kapitoly života a tvoriť zmysluplné a veľké veci. A tá naša, rodinná kapitola s puncom podnikania začala už pred rokom 2003. V srdci Trenčína, nášho milovaného mesta sa zrodil ASEMID s.r.o

 

Sme tu pre Vás a za kvalitu našich služieb ručíme vlastným menom. 

Spočiatku sme firmu tvorili len my, pevné jadro. Postupne sa k nám pripojili rovnako zmýšľajúci odborníci, ktorých hodnoty ladili s tými našimi. A tak to pokračuje dodnes. Dôraz kladieme predovšetkým na kvalitu odvedenej práce, dodržiavanie dohodnutých termínov a férovú cenu. Aj preto naša firma poskytuje služby, ktoré sú zamerané na viac smerov a kde môžeme využiť naše rôznorodé špecializácie. Od nášho zrodu uplynulo množstvo rokov počas ktorých sme hľadali nové smery podnikania a neustále rozširovali pole svojej pôsobnosti. 

 

Začala etapa neustáleho vzdelávania sa, nasadenia, snahy a progresu. Pretože, ako sa hovorí, kto nejde vpred, ide vlastne pomaly vzad. Razili sme cestu, že vždy existuje spôsob, ako sa dajú veci vyriešiť. A tak, nech nás klienti oslovili s akoukoľvek náročnou požiadavkou, dali sme hlavy dokopy a vždy našli najadekvátnejšie riešenie ich problému. A práve vďaka tomuto prístupu sme tu až dodnes a máme uznaný aj certifikát dôveryhodnej firmy. Pretože, naším mottom v podnikaní je to, že vždy dávame viac, ako sa od nás očakáva a svoju prácu robíme nielen odborne, ale aj srdcom.

 

Po čase sme si všimli, že si dnešná doba čoraz viac intenzívne vyžaduje nevyhnutnosť vysoko profesionálnych elektroinštalačných prác. Najskôr sme sa zaoberali výhradne nimi. V spolupráci so spoločnosťou SIEMENS s.r.o. Slovensko sme dokázali už v úvode nášho pôsobenia realizovať významný projekt – a to rekonštrukciu verejného osvetlenia v meste Trenčín a pod patronát sme dostali aj zabezpečovanie správy a opravy verejného osvetlenia v meste. 

 

Následne nás čakali desiatky dobrodružných rokov plné zaujímavých realizácií. V roku 2014 prišiel prelom a spoločnosť zmenila organizačnú štruktúru so zámerom poskytovať aj služby aj v oblasti stavebníctva.
Spolupráce

Hlavným cieľom bolo rozšírenie služieb smerom k zákazníkovi, k rastúcemu dopytu a poskytovať komplexné služby. A tak sme začali aj s realizáciou stavebných projektov a nadviazali veľmi úspešné spolupráce so stabilnými spoločnosťami a investormi. A to nielen v regióne, ale aj po celom Slovensku. Zároveň už dlhoročne spolupracujeme s odbornymi firmami poskytujucimi našim klientom ďalšie potrebné doplnkové služby. Či už ide o zváračské, kovoobrábačské práce (Duo – Kovo s.r.o.), špecifické zváračské práce (Kobaltsky s.r.o.), komplexnosť v bezpečnosti pri práci, či školeniach (Ing. Roman Hlocký – Zero II s.r.o. a Safety Provide s.r.o., Stavdur s.r.o., Pemas TN s.r.o., Sagita s.ro., Asemid Global s.r.o. a mnohí ďalší.
A dnes… Poskytujeme hneď niekoľko vysoko profesionálnych služieb. Stačí si kliknúť do sekcie Služby a máte ich ako na dlani. 

Naše firemné motto: “Bezchybné plnenie cieľov, ľudský proklientský prístup a nadštandardné  a hlavne komplexné služby pod jednou strechou.”