SLUŽBY

Komplexné služby pre vás

Spoločnosť ASEMID TN je zameraná na poskytovanie komplexných riešení v oblasti elektroinštalácií, elektroinštalácií prípojok NN, verejného osvetlenia, špeciálneho osvetlenia prechodov pre chodcov, smart city, bleskozvodov, štruktúrovaných kabeláží, kamerových, zabezpečovacích a parkovacích systémov a výrobe rozvádzačov na mieru.

Budeme vám prínosom aj v prípade, či už ide o rodinné domy, bytové domy, polyfunkčné, alebo obchodné a priemyselné objekty. Zabezpečíme pre vás celý proces od A po Z. Naše služby sa vyznačujú vysokou kvalitou a sú vykonávané v súlade s relevantne platnými predpismi a normami. 

Náš tím odborníkov je pravidelne školený z najnovších svetových trendov a technológií a keďže na sebe neustále pracujeme, dokážeme prinášať a poskytovať riešenia, ktoré sú vysoko individuálne a tie najvhodnejšie pre potreby každého zákazníka. Samozrejmosťou je aj záručný a pozáručný servis

Elektroinštalačné práce + Odborné prehliadky

Realizujeme elektroinštalačné práce vrátane projektov a revíznych správ. Ponúkame kompletné služby od dodávky elektrických rozvodov po inteligentné riadenie verejného osvetlenia. Okrem toho sa zaoberáme aj montážou a prevádzkou elektroinštalácií a zabezpečovacích systémov. Po vykonaní prehliadok a skúšok poskytujeme podrobné revízne správy, aby ste mohli mať istotu v spoľahlivosti a bezpečnosti vašich zariadení. Sme spoľahlivými odborníkmi so skúsenosťami overenými časom, ktorí sa starajú o vaše elektroinštalácie s maximálnou starostlivosťou a kvalitou.

Verejné osvetlenia

Dodávame, rekonštruujeme a modernizujeme verejné osvetlenie miest a obcí, vrátane špeciálne osvetlených prechodov pre chodcov s bezbariérovým prístupom. Poskytujeme kompletné riešenia pre verejné osvetlenie, vonkajšie osvetlenie parkov, športovísk, budov a vnútorné osvetlenie pre priemyselné aj obchodné priestory a domácnosti. Naším cieľom je implementovať moderné, úsporné a kvalitné osvetlenie vo všetkých oblastiach. Používame najefektívnejšie technológie ako elektronické predradníky, optické systémy, stmievacie systémy a solárne osvetlenie.

Administratívne služby

Ponúkame komplexné administratívne služby, aby ste mali všetko pod jednou strechou. Naši skúsení odborníci sa postarajú o vedenie účtovníctva, spracovanie daňových priznaní, založenie a likvidáciu firiem, a poskytujú právne poradenstvo v oblasti GDPR, PZS, BOZP, Odpadové hospodárstvo - Odpady, registratúra a civilná ochrana + stavebný dozor a ďalších. Môžete sa spoľahnúť, že vaše starosti s administratívou, účtovníctvom a právnymi otázkami budú v dobrých rukách.

Komplexná stavebná činnosť

Stavbárčina? Žiadny problém. Odhoďte obavy a stres a s dôverou sa na nás obráťte aj pri potrebe stavebnej činnosti. Pokládka zámkovej dlažby, úpravy záhrad, modernizácia, prerábka domových a bytových jadier, špeciálne čistenie fasád, čistenie odkvapových rýn. Taktiež realizujeme kompletnú výstavbu parkovacích plôch vrátane osvetlenia, vstupných a výstupných terminálov, kamerového systému a iných bezpečnostných prvkov. Obaľte sa do bezpečia a pohodlia, ktoré tak potrebujete.

Práce vo výškach a prenájom
vysokozdvižných plošín

Sme špecialisti na rôzne rizikové práce, ako je čistenie skalných brál, orez nebezpečných stromov, verejné osvetlenie, vianočná výzdoba, oprava komínov, reklamné plochy a osvetlenie reklám. Naše výškové práce vykonávame s pomocou šikovného tímu a vysokozdvižných plošín. Ponúkame aj prenájom plošín s pracovnou výškou 16 a 20 metrov, vhodných pre interiér aj exteriér, s obsluhou.

Preprava do celkovej
hmotnosti 9t

Ťažké, ne-ťažké, my si s tým ľahko poradíme! Zabezpečíme pre vás najrôznejšiu prepravu materiálu a to vysoko odolnými a spoľahlivými vozidlami AVIA D90 s celkovou hmotnosťou 9t a IVECO s celkovou hmotnosťou 3,5t. Naše autá disponujú aj hydraulickými zdvižnými čelami. Nech už potrebujete prepraviť čokoľvek, nás nič nezastaví!